Enea Astoria kontra HydroTruck. Zobacz w Polsat Sport Extra

Enea Astoria Bydgoszcz w piątkowym meczu Energa Basket Ligi zagra z HydroTruckiem Radom. Transmisja od 17:30 w Polsat Sport Extra.

Drużyna trenera Artura Gronka ostatnio dość pewnie pokonała Legię Warszawa. Nie był to jednak łatwy mecz, ponieważ rywale w końcówce znacznie odrobili straty. Trzeba też pamiętać, że wcześniej bydgoszczanie okazali się lepsi od Polskiego Cukru Toruń. HydroTruck z kolei swój ostatni mecz wygrał w połowie grudnia, a niedawno musiał uznać wyższość Pszczółki Start Lublin.

To z pewnością ważny mecz dla Adriana Boguckiego. W poprzednich rozgrywkach był jednym z najważniejszych graczy drużyny z Radomia. Przed tym sezonem podpisał umowę z Anwilem, ale tam nie radził sobie najlepiej. Po przenosinach do Enea Astorii wszystko się zmieniło, a ostatni mecz, w którym zdobył 20 punktów i 10 zbiórek pokazuje, że stać go na świetne występy. Teraz będzie rywalizował m.in. z Brettem Prahlem, a także z Danilo Ostojiciem.

Na obwodzie zobaczymy starcia zawodników nastawionych na atak – Corey Sanders sprawdzi możliwości Jabarie Hindsa. Obaj to świetni strzelcy, potrafiący zmieniać oblicze spotkań. Który z nich zaprezentuje się lepiej? Ciekawe też czy Roberts Stumbris zdobędzie tym razem więcej punktów od Tomislava Gabricia.

Transmisja spotkania Enea Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom w piątek od 17:30 w Polsat Sport Extra.

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki