Cztery transmisje od czwartku do poniedziałku

W Polsat Sport Extra od czwartku do poniedziałku zobaczymy kolejne cztery transmisje ciekawych meczów Energa Basket Ligi, w tym Legia Warszawa – Anwil Włocławek! Pozostałe spotkania można oglądać w serwisie Emocje.TV

 

MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Zastal BC Zielona Góra

Termin: czwartek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

GTK Gliwice – Anwil Włocławek

Termin: czwartek, godz. 20:00

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Gliwiczanie mają nowych zawodników i przynajmniej Tayler Persons powinien zagrać już w tym spotkaniu. To samo dotyczy Curtisa Jerrellsa z Anwilu – on również powinien zadebiutować w tym meczu. Bardzo ciekawie zapowiada się ponadto rywalizacja Ivana Almeidy z Jordonem Varnado – obaj to czołowi strzelcy całej Energa Basket Ligi. To będzie także ważny mecz dla Szymona Szewczyka, czyli byłego gracza ekipy z Włocławka. Jak zaprezentuje się przeciwko Ivicy Radiciowi?

 

Enea Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom

Termin: piątek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Legia Warszawa – Anwil Włocławek

Termin: niedziela, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

King Szczecin – Asseco Arka Gdynia

Termin: niedziela, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: King niedawno pokonał Anwil Włocławek, natomiast Asseco Arka nie poradziła sobie na wyjeździe z GTK Gliwice. Kibice oglądali już debiut Macieja Lampego. Były reprezentant Polski zmierzy się teraz z ciągle obecnym – Adamem Hrycaniukiem. Na pewno ważnym graczem gości będzie doświadczony Filip Dylewicz – ciekawe jak poradzi sobie z aktywnym Clevelandem Melvinem. Na pewno warto będzie się przyglądać pojedynkom Mateusza Kaszowskiego i Jakuba Kobla z Tookie Brownem oraz Dustinem Warem.

 

MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Spójnia Stargard

Termin: poniedziałek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Polpharma Starogard Gd. – GTK Gliwice

Termin: poniedziałek, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Starogardzianie nie radzili sobie ostatnio najlepiej, chociaż w meczu z WKS Śląskiem byli naprawdę wymagającym rywalem. Dla GTK z kolei będzie to drugi mecz w ciągu kilku dni – wcześniej grali z Anwilem. Na pewno warto się przyglądać rywalizacji Szymona Szewczyka z Joe Furstingerem, a gliwiczanie przede wszystkim będą musieli znaleźć sposób na ograniczenie duetu Trevon Allen – Steven Haney. Jak tym razem zaprezentuje się Jordon Varnado?

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki