We wtorek dwa mecze EBL w Emocje.TV

We wtorek w serwisie Emocje.TV będzie można zobaczyć dwa bardzo ciekawe spotkania Energa Basket Ligi. O 17:30 w ramach 22. kolejki Enea Zastal BC Zielona Góra podejmie Polski Cukier Toruń, natomiast o 19:30 w zaległym meczu 19. kolejki.

Enea Zastal BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń (22. kolejka)

Termin: wtorek, godz. 17:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Szansa na rewanż dla zielonogórzan – Polski Cukier w pierwszej rundzie dość niespodziewanie wygrał z nimi 94:88. Teraz ponownie będziemy mogli ekscytować się świetnymi indywidualnymi pojedynkami – Gabriel Lundberg sprawdzi możliwości Obie Trottera, a pod koszami Geoffreya Groselle’a będzie się starał zatrzymać Damian Kulig. Dodatkowo warto będzie się przyglądać rywalizacji Blake’a Reynoldsa z Aaronem Celem i starciu Marcel Ponitka – Donovan Jackson.

 

Enea Astoria Bydgoszcz – Legia Warszawa (19. kolejka)

Termin: wtorek, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Zespół z Bydgoszczy wygrał niedawno z Polskim Cukrem Toruń, natomiast Legia pokonała na wyjeździe PGE Spójnię Stargard. Corey Sanders jest liderem Enea Astorii – to od niego często zależy poziom gry całego zespołu. Teraz będzie musiał rywalizować z ciekawym duetem Nickolas Neal – Lester Medford. Ekipa trenera Artura Gronka zatrudniła Zane’a Watermana, który ma wspomóc pod koszami Adriana Boguckiego. Jak poradzą sobie z Earlem Watsonem i Dariuszem Wyką?

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki