Cztery transmisje w sportowych stacjach Polsatu

Od czwartku do niedzieli kibice Energa Basket Ligi zobaczą cztery kolejne transmisje w sportowych stacjach Polsatu. Na pozostałe mecze zapraszamy do serwisu Emocje.TV

 

PGE Spójnia Stargard – Legia Warszawa

Termin: czwartek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Enea Astoria Bydgoszcz – Polski Cukier Toruń

Termin: piątek, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – Trefl Sopot

Termin: sobota, godz. 17:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Ostrowianie nie przegrali jeszcze z trenerem Igorem Miliciciem, a ostatnio okazali się lepsi od Pszczółki Startu Lublin. Trefl też jest w dobrej formie, a jeszcze w środę wygrał z Anwilem. Josip Sobin sprawdzi możliwości Dominika Olejniczaka i to właśnie może być najciekawsze starcie w tym spotkaniu. Warto będzie się przyglądać także temu jak doświadczony Taurean Green będzie grał przeciwko młodemu Łukaszowi Kolendzie. Czy po raz kolejny zobaczymy świetny występ Jakuba Garbacza?

 

Anwil Włocławek – King Szczecin

Termin: sobota, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport News

Więcej o tym meczu

 

Polpharma Starogard Gd. – WKS Śląsk Wrocław

Termin: sobota, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Polpharma ostatnio ma słabszy okres, a dodatkowo musi radzić sobie bez kontuzjowanego Petera Olisemeki. WKS Śląsk z kolei gra bardzo dobrze, co niedawno udowodnił wysoko wygrywając z Asseco Arką Gdynia. Na pewno warto będzie się przyglądać starciu Joe Furstingera z Aleksandrem Dziewą, a sporo może zależeć od tego, czy James Washington będzie w stanie powstrzymać Strahinję Jovanovicia. Czy starogardzianie znajdą sposób na uniwersalnego Ivana Ramljaka?

 

GTK Gliwice – Asseco Arka Gdynia

Termin: niedziela, godz. 15:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Gliwiczanie stracili ostatnio Josha Perkinsa (odszedł do Partizana Belgrad), a to może oznaczać kłopoty na rozegraniu. Asseco Arka z kolei zagra już bez trenera Przemysława Frasunkiewicza, co sugeruje zupełnie nową filozofię gry. Ciekawie zapowiada się rywalizacja podkoszowych weteranów: Szymon Szewczyk sprawdzi formę Adama Hrycaniuka. Czy w zespole z Gdyni znajdą się zawodnicy, którzy będą w stanie powstrzymać efektownego Jordona Varnado?

 

Pszczółka Start Lublin – HydroTruck Radom

Termin: niedziela, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Więcej o tym meczu

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki