PGE Spójnia podejmuje Legię. Zobacz w Polsat Sport Extra

PGE Spójnia Stargard w czwartkowym spotkaniu Energa Basket Ligi zagra z Legią Warszawa. Transmisja od 17:30 w Polsat Sport Extra.

Stargardzianie nie poradzili sobie ostatnio w derbowym spotkaniu z Kingiem Szczecin – nawet mimo tego, że grali w roli gościa we własnej hali. Tego samego dnia swój ostatni mecz rozgrywała Legia, która musiała uznać wyższość Zastalu Enei BC Zielona Góra. Trzeba jednak podkreślić, że nie poddała się łatwo – mistrzowie Polski potrzebowali do zwycięstwa aż dwóch dogrywek!

W PGE Spójni pojawił się nowy rozgrywający – Jerome Dyson. Ten doświadczony zawodnik z pewnością da trochę oddechu Tomaszowi Śniegowi, ale powinny być też momenty, gdy obaj jednocześnie pojawią się na parkiecie. Ten duet w meczu z ekipą z Warszawy będzie rywalizował z Amerykanami nastawionymi na zdobywanie punktów: Nickolasem Nealem oraz Lesterem Medfordem.

Na pewno ciekawie zapowiada się rywalizacja pod koszami pomiędzy Baylee Steelem a Earlem Watsonem – obaj prezentują różne style gry, więc pytanie, który z nich lepiej wykorzysta swoje atuty. Ważne może okazać się także to, czy Nick Faust i Raymond Cowels rzucą więcej trójek od Jamela Morrisa i Jakuba Karolaka.

Początek transmisji spotkania PGE Spójnia Stargard – Legia Warszawa w czwartek o 17:30 w Polsat Sport Extra.

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki