W środę losowanie Suzuki Pucharu Polski w Lublinie

W środę 16 grudnia o godz. 12:00 w Lublinie odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych wraz z układem półfinałów Suzuki Pucharu Polski.

Konferencja prasowa będzie transmitowana na kanale YouTube Energa Basket Ligi – www.youtube.com/user/WWWPLKPL/ oraz Facebooku Energa Basket Ligi – https://www.facebook.com/plksa

W turnieju finałowym Suzuki Pucharu Polski zagrają gospodarze: Pszczółka Start Lublin oraz siedem innych najlepszych drużyn w tabeli Energa Basket Ligi po 15 rozegranych kolejkach: Zastal Enea BC Zielona Góra, Legia Warszawa, WKS Śląsk Wrocław, Trefl Sopot, Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp., Asseco Arka Gdynia oraz PGE Spójnia Stargard.

Gospodarz, Pszczółka Start, oraz trzy czołowe drużyny: Zastal Enea BC, Legia i WKS Śląsk zostaną rozstawione w losowaniu ćwierćfinałów.

Turniej finałowy odbędzie się w Hali Globus w Lublinie od 11 do 14 lutego 2021 r. Rozegrane zostaną: ćwierćfinały (po dwa w czwartek i piątek), półfinały (sobota) i finał (niedziela). Drużyny pokonane w ćwierćfinałach i półfinałach odpadają z rywalizacji. Ponadto zobaczymy Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty oraz LOTTO Konkurs Wsadów.

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki