Kto przełamie się w Ostrowie? Transmisja w Polsat Sport Extra

BM Slam Stal i HydroTruck przegrały swoje dwa ostatnie spotkania, więc pora na przełamanie! Której drużynie uda się to w Ostrowie? Transmisja w poniedziałek od 20:30 w Polsat Sport Extra.

Ekipy z Ostrowa Wlkp. i Radomia przegrywały w ostatniej kolejce z faworytami. BM Slam Stal musiała uznać wyższość rewelacyjnego Stelmetu Enei BC Zielona Góra – 90:99. HydroTruck z kolei nie poradził sobie na wyjeździe ze Startem Lublin (78:94). Teraz obie drużyny mają więc idealną szansę na przełamanie i powrót na zwycięską ścieżkę.

Jay Threatt miał już opuszczać drużynę prowadzoną obecnie przez trenera Łukasza Majewskiego, ale ostatecznie został i z pewnością nikt tego nie żałuje. Rozgrywający jest świetnym liderem, bardzo dobrym podającym i całkiem niezłym strzelcem. W tym spotkaniu zmierzy się z Obiem Trotterem. Doświadczona jedynka sprawia, że w obecnym sezonie HydroTruck jest dość wysoko w tabeli i awansował do turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski. Sama jego obecność na parkiecie oznacza wysoką jakość gry.

Drugim ważnym graczem w zestawie trenera Roberta Witki jest Rod Camphor. To rzucający ze sporymi umiejętnościami, który potrafi brać odpowiedzialność za wynik na siebie i trafiać niezwykle ważne rzuty. Przeciwko niemu zagra przede wszystkim Paulius Dambrauskas. Litwin od początku sezonu nie schodzi poniżej pewnego poziomu – w Ostrowie mogą liczyć na jego skuteczne wejścia na kosz.

Ciekawe jak tym razem zaprezentuje się nowy gracz w BM Slam Stali, czyli Darnell Jackson i jak przeciwko niemu spisze się Adrian Bogucki. Sporo może zależeć również od pojedynków Przemysław Żołnierewicz – Artur Mielczarek.

Początek transmisji spotkania BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – HydroTruck Radom w poniedziałek o 20:30 w Polsat Sport Extra.

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki