Środa z Energa Basket Ligą

W środę w serwisie Emocje.TV będzie można zobaczyć dwa spotkania Energa Basket Ligi. Najpierw, o godz. 17:30, w meczu 13. kolejki Polpharma Starogard Gdański podejmie Zastal Enea BC Zielona Góra, a następnie o 19:30 w zaległym starciu 4. serii Polski Cukier Toruń zagra z MKS Dąbrowa Górnicza.

 

Polpharma Starogard Gdański – Zastal Enea BC Zielona Góra

Termin: środa, godz. 17:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Polpharma zmieniła trenera – postawiła na Roberta Skibniewskiego – ale pierwszy mecz w Bydgoszczy nie przyniósł jeszcze zwycięstwa. Zastal Enea z kolei ostatnio wyraźnie pokonał Asseco Arkę Gdynia. Joe Furstinger i Peter Olisemeka zagrają przeciwko Geoffreyowi Groselle’owi i Roloandsowi Freimanisowi – to mogą być kluczowe pojedynki! Ciekawe również jak z Gabrielem Lundbergiem poradzi sobie doświadczony James Washington. Czy Marcel Ponitka powstrzyma Trevona Allena?

 

 

Polski Cukier Toruń – MKS Dąbrowa Górnicza

Termin: środa, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Torunianie niedawno musieli uznać wyższość Arged BMSlam Stali, natomiast MKS przegrał minimalnie z Pszczółką Startem Lublin. Trzeba jednak podkreślić, że zespół z Dąbrowy Górniczej gra teraz coraz lepiej i jest wymagającym przeciwnikiem dla każdego. Warto będzie się przyglądać starciom w polu trzech sekund pomiędzy Damianem Kuligiem a Sachą Killeya-Jonesem. Świetnie potrafi zagrać też Lee Moore – czy okaże się lepszy od Donovana Jacksona i Keyshawna Woodsa?

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki