W środę dokończenie 7. kolejki EBL

W środę rozegrane zostaną ostatnie mecze 7. kolejki Energa Basket Ligi. Spotkanie Polski Cukier Toruń – Zastal Enea BC Zielona Góra będzie można zobaczyć w Polsat Sport Extra, natomiast starcie HydroTruck Radom – Enea Astoria Bydgoszcz pokaże serwis Emocje.TV.

 

Polski Cukier Toruń – Zastal Enea BC Zielona Góra

Termin: środa, godz. 17:30

Transmisja: Polsat Sport Extra

Zapowiedź: Torunianie mają za sobą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie – wygrali z Enea Astorią Bydgoszcz. Zastal Enea z kolei to jedyna niepokonana drużyna w rozgrywkach. Damian Kulig oraz Aaron Cel – to właśnie podkoszowi są najważniejszymi zawodnikami Polskiego Cukru. Jak zaprezentują się w starciu z Geoffreyem Groselle’em oraz Blakiem Raynoldsem? Sporo może zależeć również od Donovana Jacksona i Obiego Trottera oraz ich starć z Gabrielem Lundbergiem.

 

HydroTruck Radom – Enea Astoria Bydgoszcz

Termin: środa, godz. 19:30

Transmisja: Emocje.TV

Zapowiedź: Radomianie zagrali nieźle przeciwko Pszczółce Start, ale ostatecznie musieli uznać wyższość lublinan. Enea Astoria z kolei przegrała z Polskim Cukrem po ofensywnym spotkaniu. Nickolas Neal kontra Corey Sanders – to może być niezwykle ciekawy pojedynek! Do gry w ekipie z Bydgoszczy wrócił ostatnio kontuzjowany Markus Loncar, więc warto będzie sprawdzić jego formę przeciwko Brettowi Prahlowi. Kto w zespole trenera Roberta Witki zatrzyma Jakuba Nizioła?

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki