HydroTruck gra z Polskim Cukrem. Transmisja w Polsat Sport Extra

Waleczny HydroTruck Radom kontra wzmocniony zawodnikami z USA Polski Cukier Toruń! Która drużyna będzie lepsza w bezpośrednim starciu? Transmisja w niedzielę od 17:30 w Polsat Sport Extra.

Zespół z Radomia w ostatniej kolejce był skazywany na porażkę z Arged BMSlam Stalą, ale zagrał ambitnie, a dzięki trójce Dayona Griffina doprowadził nawet do dogrywki. Ostatecznie musiał uznać wyższość rywala, ale trzeba docenić waleczność ekipy trenera Roberta Witki. Polski Cukier z kolei w środę rozgrywał wyjazdowy mecz z Legią Warszawa – już z zawodnikami ze Stanów Zjednoczonych w składzie.

To właśnie Donovan Jackson, Keyshawn Woods, a także Carlton Bragg mogą zmienić oblicze zespołu z Torunia. Ta ekipa wcześniej polegała przede wszystkim na reprezentantach Polski: Damianie Kuligu i Aaronie Celu, ale brakowało głębi składu. Doświadczeni Obie Trotter, Bartosz Diduszko i Aleksander Perka starali się wnosić sporo do drużyny, chociaż nie przekładało się to na zwycięstwa.

HydroTruck z kolei liczy przede wszystkim na wspomnianego wcześniej Griffina, a także na Nickolasa Neala oraz na podkoszowych: Bretta Prahla i Danilo Ostojicia. Doświadczenia tej drużynie dodają Marcin Piechowicz oraz Adam Wall, ale szansę na grę dostają także młodzi zawodnicy “na dorobku” tacy jak Aleksander Lewandowski i Mikołaj Kurpisz. Jak tym razem zaprezentuje się ta mieszanka?

Transmisja meczu HydroTruck Radom – Polski Cukier Toruń w niedzielę od 17:30 w Polsat Sport Extra.

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki