Odrabiamy zaległości. W środę Legia kontra Polski Cukier

W środę o godz. 19:00 Legia Warszawa podejmie Polski Cukier Toruń w zaległym spotkaniu 3. kolejki Energa Basket Ligi. Transmisja w serwisie Emocje.TV

Zespół z Warszawy może być zadowolony z początku sezonu – bilans 3-1 to dobry wynik na start. Polski Cukier z kolei na razie nie odniósł żadnego zwycięstwa. W tym mają pomóc zagraniczne wzmocnienia – Keyshawn Woods oraz Donovan Jackson. Wśród tych graczy miał być też Stephen Zimmerman, ale wiadomo, że środkowy ostatecznie zagra w Czechach – w CEZ Nymburk.

Damian Kulig i Aaron Cel – reprezentanci Polski to najważniejsi zawodnicy w zespole z Torunia. Przeciwko nim zagrają m.in. wracający do pełni dyspozycji Earl Watson oraz Dariusz Wyka i Grzegorz Kulka. Ciekawie zapowiada się także rywalizacja rozgrywających – szybki Justin Bibbins sprawdzi doświadczonego Obiego Trottera.

Wiadomo, że mają doświadczony zespół, świetnych wysokich. Aaron Cel i Damian Kulig to czołowi gracze reprezentacji Polski, więc na pewno będą szukali dla nich grania. W składzie są też nieobliczalni Bartosz Diduszko i Obie Trotter. Myślę, że to będzie mecz na “przełamanie” – której drużynie uda się to jako pierwszej. Zespół z Torunia będzie chciał nam narzucić swoje warunki, zobaczymy kto to lepiej wytrzyma – powiedział przed spotkaniem trener Wojciech Kamiński.

Początek spotkania Legia Warszawa – Polski Cukier Toruń w środę o godz. 19:00. Transmisja w serwisie Emocje.TV

 

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki