Energa Basket Liga Kobiet w nowej kolorystyce

Energa Basket Liga Kobiet od nowego sezonu 2020/21 będzie posługiwała się odświeżonym logo Grupy Energa, Sponsora Tytularnego rozgrywek.

 

LOGO EBLK PIONOWE | LOGO EBLK POZIOME

 

Grupa Energa przeszła zmiany właścicielskie – jej dominującym akcjonariuszem z końcem kwietnia br. został PKN ORLEN. To kolejny etap w tworzeniu jednego, silnego koncernu multienergetycznego o zdywersyfikowanych przychodach i znaczących możliwościach inwestycyjnych. W ostatnich tygodniach zmodyfikowane zostało również logo Energa, którego aktualna wersja podkreśla integralność z Grupą ORLEN. Celem tego procesu jest zapewnienie spójności ze standardami wizualnymi całej Grupy.

Następnym krokiem jest zmiana logo Energa Basket Ligi Kobiet. Nowe biało-czerwone barwy będzie można zobaczyć m.in. na oficjalnej stronie rozgrywek, www.BasketLigaKobiet.pl.

***

Grupa Kapitałowa ORLEN do której należy Grupa Energa jest największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, czy Platts TOP250. Prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie. Koncern dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 2800 stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych. Nasze produkty docierają na 6 kontynentów do ponad 110 krajów. PKN ORLEN jest również liczącym się graczem na rynku energii w Polsce, dysponującym mocami na poziomie 3,3 GWe. W obszarze wydobycia Koncern dysponuje własną bazą zasobów ropy i gazu (2P), które na koniec 2019 roku wyniosły 197,3 mln boe. PKN ORLEN jest wiodącym podmiotem, który zrealizuje proces tworzenia jednej firmy o zdywersyfikowanych przychodach i silnej pozycji na rynku europejskim. W kwietniu 2020 roku przejął Grupę Energa, w lipcu br. otrzymał od Komisji Europejskiej warunkową zgodę na przejęcie Grupy LOTOS oraz zainicjował proces przejęcia kapitałowego PGNiG.

 

 

Źródło: Tauron Basket Liga Kobiet