Rozszerzona transmisja meczu BM Slam Stal – Anwil w Emocje.TV

Cieszące się sporym zainteresowaniem spotkanie BM Slam Stali Ostrów Wlkp. z Anwilem Włocławek będzie można zobaczyć w serwisie Emocje.TV w formie rozszerzonej transmisji. Transmisja w sobotę od godz. 19:00.

 

Jeszcze przed rozpoczęciem obecnego sezonu BM Slam Stal i Anwil spotkały się w meczu o Suzuki Superpuchar Polski. Ekipa trenera Igora Milicicia w Kaliszu wygrała zdecydowanie – 95:66. Ostrowianie po słabszym początku rozgrywek teraz grają zdecydowanie lepiej, ale mistrzowie Polski również potrzebują zwycięstw! Spotkanie między tymi ekipami zapowiada się niezwykle ciekawie i wzbudza spore zainteresowanie kibiców.

Serwis Emocje.TV przygotowuje specjalną oprawę tego starcia. Transmisja będzie realizowana z sześciu kamer, a dzięki zainstalowanym mikroportom podsłuchamy trenerów obu drużyn oraz głównego sędziego. Przed spotkaniem zobaczymy także krótkie ujęcia z szatni. Mecz komentował będzie Łukasz Cegliński.

Początek rozszerzonej transmisji spotkania BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek w sobotę od godz. 18:50 w serwisie Emocje.TV

 

Źródło: Polska Liga Koszykówki